O nas

Producent opakowań z tektury falistej – kilka słów o nas

MARK jest uznanym na rynku producentem opakowań z tektury falistej. Początki naszej działalności sięgają roku 1990. Od momentu rozpoczęcia działalności systematycznie pogłębiamy naszą wiedzę i doświadczenie w produkcji opakowań. Pragniemy podkreślić, że nie jest to jedynie kwestią przypadku, lecz efektem przemyślanej polityki naszej firmy, której naczelną zasadą jest wysoka jakość świadczonych usług. Nasze wyroby opatrzone są licznymi certyfikatami i zaświadczeniami, które dopuszczają je do użytku w przemyśle spożywczym i chemicznym. Mają także znak bezpieczeństwa "B", który jest dowodem najwyższej jakości wykonania i starannie dobranych materiałów. Obecnie jesteśmy na etapie wdrażania systemu ISO 9001.

Czym się zajmujemy? 

Zajmujemy się produkcję różnego typu opakowań i kartonów z tektury falistej. Naszymi sztandarowymi produktami są kartony do przeprowadzki i wysyłki oraz kartony z nadrukiem. Większość projektów wykonujemy na konkretne zlecenie zgodne ze specyfikacją dostarczoną przez klienta. Jako doświadczony producent nie ograniczmy się jednak tylko do samych opakowań, ale oferujemy szeroki wybór produktów do pakowania, takich jak taśmy klejące, folie, papiery pakowe i wiele innych produktów.

Innowacyjny rozwój firmy  

Na przestrzeni ostatnich kilku lat wybudowaliśmy na nasze potrzeby nowy zakład z halą produkcyjną i magazynową. W tym czasie imponująco rozwinął się też nasz park maszynowy. Poczynione inwestycje pozwoliły na zwielokrotnienie produkcji i poszerzenie asortymentu. Nasze produkty są efektem ciągłych ulepszeń oraz innowacji i spełniają wszelkie normy jakości. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i zapewnić o ich najwyższej funkcjonalności naszych wyrobów. Nie bez znaczenia jest pełen profesjonalizm naszych pracowników. Stałe i systematyczne podnoszenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zwiększanie kompetencji sprawiają, że nasze produkty doceniane są w całym kraju. Park maszynowy i potencjał ludzki pozwalają na wykonanie wspomnianych wyrobów zgodnie ze wszystkimi wymaganiami klientów.

Nasz asortyment

Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie w produkcji idealnie dostosowanych do potrzeb klienta opakowań, kartonów i akcesoriów niezbędnych do pakowania, magazynowania i transportu towarów. Obecnie nasz asortyment obejmuje nie tylko wspomniane już solidne kartony do pakowania, ale także:

  • taśmy klejące,
  • folie,
  • wyposażenie pudeł,
  • worki i torby,
  • kartony reklamowe opatrzone wybranym nadrukiem,
  • przekładki paletowe z tektury litej,
  • kątowniki,
  • papier pakowy,
  • inne akcesoria.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pozostałym asortymentem oraz do składania spersonalizowanych zamówień. Zawsze dbamy o zadowolenie swoich klientów, dostarczając im rozwiązania na miarę współczesnych norm i wymagań. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówienia. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z firmą MARK – sprawdzonym dostawcą opakowań i akcesoriów.