Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /core/model/modx/modcachemanager.class.php on line 580
Wszystko o producencie kartonów
O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją opakowań z tektur falistych. Początki naszej działalności sięgają roku 1990.

Wszystko o producencie kartonów

MARK jest uznanym na rynku producentem kartonów i opakowań z tektury falistej. Początki naszej działalności sięgają roku 1990. Od momentu rozpoczęcia działalności systematycznie pogłębiamy naszą wiedzę i doświadczenie w produkcji opakowań. Pragniemy podkreślić, że nie jest to jedynie kwestią przypadku, lecz efektem przemyślanej polityki naszej firmy, której naczelną zasadą jest wysoka jakość świadczonych usług. Produkty oferowane przez nas posiadają znak bezpieczeństwa „B” oraz szereg innych zaświadczeń i certyfikatów wymaganych w obrocie opakowaniami dla przemysłu spożywczego i chemicznego. Obecnie jesteśmy na etapie wdrażania systemu ISO 9001. 

Czym się zajmujemy? 

Zajmujemy się produkcję różnego typu opakowań z tektury falistej. Naszymi sztandarowymi produktami są kartony do przeprowadzki i pudła do wysyłki oraz kartony z nadrukiem. Większość projektów wykonujemy na konkretne zlecenie zgodne ze specyfikacją dostarczoną przez klienta. Jako producent kartonów nie ograniczmy się jednak tylko do samych opakowań, ale oferujemy szeroki wybór produktów do pakowania, takich jak taśmy klejące, folie, papiery pakowe i wiele innych produktów.  

Innowacyjny rozwój firmy  

Na przestrzeni ostatnich kilku lat wybudowaliśmy na nasze potrzeby nowy zakład z halę produkcyjną i magazynową. W tym czasie imponująco rozwinął się też nasz park maszynowy. Poczynione inwestycje pozwoliły na zwielokrotnienie produkcji i poszerzenie asortymentu. Nasze produkty są efektem ciągłych ulepszeń oraz innowacji i spełniają wszelkie normy jakości. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom pełne poczucie bezpieczeństwa i zapewnić o ich najwyższej funkcjonalności. Nie bez znaczenia jest pełen profesjonalizm naszych pracowników. Stałe i systematyczne podnoszenie umiejętności zawodowych, szkolenia i zwiększanie kompetencji sprawiają, że nasze wyroby doceniane są w całym kraju. Park maszynowy i potencjał ludzki pozwalają na wykonanie wspomnianych wyrobów zgodnie ze wszystkimi wymaganiami klientów.